ЄС тимчасово призупинив імпорт курячого м’яса з України через спалах пташиного грипу в Вінницькій області

Європейський Союз не врахував попередніх партнерських домовленостей і призупинив імпорт курячого м’яса з України. Про це повідомляє прес-служба Госпродпотребслужби.


«Згідно з оперативним повідомленням, яке надійшло вчора ввечері від Європейської комісії, тимчасово припинено ввезення з України на територію ЄС м’яса птиці, м’ясної продукції з птиці і термічно необроблених продуктів з птиці. При цьому яйця і яєчна продукція під ці обмеження не підпадають», — йдеться в повідомленні.


Відзначається, що Україна відповідно до міжнародних зобов’язань як член Світової організації торгівлі і Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин невідкладно, на випередження повідомила своїх міжнародних торгових партнерів про виявлення випадку грипу птиці.

Українські заходи з контролю та ліквідації грипу птиці визнані еквівалентними тим, які здійснюються країнами-членами ЄС.

Нагадаємо, на підприємстві «Хутір» в Немирівському районі Вінницької області 18 січня зафіксували загибель птиці від пташиного грипу.

За попередньою інформацією, в ПП «Хутір» станом на 1 січня 2020 року містилося близько 98 тис. голів птиці яєчного напрямку.

Добавить комментарий