Майже 12 мільйонів в землю: в Южному виділили гроші на благоустрій міста

З міського бюджету за 2019 рік було виділено майже 12 мільйонів гривень на організацію благоустрою в Южному.

Як стало відомо в ході звіту про виконання бюджетних програм УЖКГ за минулий рік, працівники КП «Екосервіс» здійснювали догляд за зеленими насадженнями на загальноміських територіях; утримання міських скверів та парку Приморського, велосипедних доріжок; прибирання міста; утримання фонтанів; забезпечення освітлення в нічний час; поточне утримання пляжно-паркової зони. Співробітниками КП «Ритуальні послуги» були проведені необхідні заходи з прибирання території міського кладовища.

За бюджетною програмою «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» було використано 183 тисячі 854 гривні.

Співробітники КП «Екосервіс» на загальноміських територіях висадили однорічні рослини (герань, бегонія, петунія), багаторічні (троянди, ялинки, берези, туї, хризантеми, ялівець), а також підприємство закупило п’ять пластикових контейнерів для збору сміття.

На утримання та поточний ремонт автомобільних доріг в Южному за 2019 рік було виділено з міської скарбниці 1 млн 387 тисяч 620 гривень.

В рамках програми «Зміст і розвиток автомобільних доріг і дорожньої інфраструктури» була закуплена додаткова одиниця техніки для КП «Южтранс», а саме трактор «Беларус», вартістю 527 тисячі 800 гривень і відвал для прибирання снігу на суму — 24 тисячі гривень.

Джерело: Южний Інфо

Добавить комментарий