Черговий етап війни за ОПЗ

Перший заступник директора «Одеського припортового заводу » Микола Щуріков вважає призначення нового керівника підприємства черговим етапом боротьби за фінансові потоки державного підприємства.

«Мені взагалі не зрозуміло призначення людини не з галузі, яке не має під собою ніяких економічних підстав. Тільки політичні. Це чергова боротьба за контроль над потоками — нічого іншого я не бачу», — заявив Щуріков виданню #Буквы.

На думку посадовця підприємство працює успішно, а подібні призначення націлені на те, що гіганта хімічної галузі «покласти».

Протягом останніх кількох років керівництво підприємства, в тому числі Микола Щуріков, знаходяться під слідством. Правоохоронці повідомляли, що вони підозрюють посадових осіб у розкраданні коштів державного підприємства та створенні тіньових схем викачування грошей.

В той же час сам Щуріков звинувачує саме силовиків у проблемах на підприємстві, через які довгий час люди не отримували заробітню плату, а сам завод не виробляв ніякої продукції. Останній рік підприємство працює за сумнівною давальницькою схемою. Також перший заступник директора ОПЗ наполягає на необхідності приватизації хімічного гіганта, не дивлячись на його прибутковість.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо про призначення Кабінетом міністрів нового директора ПАТ «Одеський припортовий завод». Ним став бізнесмен та кандидат в депутати ВРУ на виборах 2019 року.