Андрій Пальчевський: Влада може використовувати COVID для перенесення місцевих виборів

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що Президента України можуть переконати перенести місцеві вибори через епідемію коронавіруса.

Таку думку Андрій Пальчевський висловив в інтерв’ю телеканалу News One.

«Рішення (ред. — про перенесення виборів), якщо буде прийматися, то його буде приймати Президент України та іншимі керівники, виходячи з того, які дані у них будуть на руках. А ці дані підготують ляшкоподобні керівники. І вони переконають президента. Насправді це буде зовсім інакше. Якщо у сьогоднішньої влади було б більш-менш сильне майбутнє, то мова про перенесення виборів взагалі не йшла б. Але з огляду на падіння популярності, яке відбувається з катастрофічною швидкістю, придумують приводи. А що може бути кращим приводом, ніж COVID ?!», — заявив Пальчевський.

Громадський діяч також висловив припущення, що старше покоління виборців не підтримає діючу владу.

«Адже не обов’язково скасовувати вибори (ред. — місцеві). Всі прекрасно знають які групи населення знаходяться в зоні ризику. Ми знаємо, що це в основному люди старшого покоління, які підуть голосувати. Молоді люди не підуть голосувати. Також ми знаємо, що люди старшого покоління голосувати за сьогоднішню владу не будуть», — сказав Андрій Пальчевський.

Нагадаємо, 1 липня була зареєстрована політична сила «Перемога Пальчевського», лідером якої є Андрій Пальчевський. Згідно з дослідженням Центру Разумкова – Пальчевський головний конкурент Володимира Кличка на прийдешніх виборах мера Києва.