Як воно є: що змінилось після потрапляння у «жовту» зону

Нещодавно ми писали про нові карантинні обмеження та потрапляння Одеської області до, так званої, «жовтої» зони, у якій забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають кризові послуги.

Залишається обов’язковим носіння масок і дотримання соціальної дистанції.

Згідно з протоколом позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (від 17 серпня), южненське відділення поліції і южненський відділу ГУ Госпродпотребслужби на час карантину доручено продовжити роботу щодо посилення контролю за виконанням карантинних вимог та протиепідемічних заходів керівниками суб’єктів господарювання. А це означає, що перевірки в місцях ведення торговельної діяльності повинна відбутися вже на цьому тижні. До її складу увійшли фахівці управління економіки, Южненського відділу ГУ Госпродпотребслужби, правоохоронці та інспектори КП «Муніципальна варта».

Також один з підприємців пляжної зони повідомив нам, що перевірки ходять та усі дотримуються карантинних норм (перевірка температури, маски, тощо).

А ось так, приблизно, виглядає міський пляж у вівторок після обіду:

Нагадаємо, що за ст. 335 КК України людина, яка порушила правила карантину при короновірусі, має бути оштрафована сумою від 17 до 51 тисячі гривень.